„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava zanedbaného miesta – HDZ 26.3.2017

V druhej časti obľúbenej relácie Hurá do záhrady ste mohli sledovať premenu nevzhľadného okolia odpadkových košov a premenu záhonu v okolí obytného domu. Nedeľná realizácia pod taktovkou Janky Bielikovej bola už od začiatku náročná.

Ako ste mohli vidieť, celý záhradný tím sa zapotil pri vystrihávaní nadbytočných výhonov stromov a dokonca prišla na rad aj ťažká technika , ktorá veľmi pomohla. Po prvotnej úprave už prišlo na rad rozmiestňovanie rastlín a príprava vyvýšeného záhona, do ktorého boli nasadené nové rastlinky.

Pre správne zakorenenie a ako základ tej najlepšej starostlivosti použila Janka pre kivi AGRO Substrát na čučoriedky a brusnice, ktorý spĺňa potrebné kritériá aj z pohľadu kyslosti pôdy. Samozrejme, objednávatelia budú musieť rastlinkám nie len dodávať živiny ale upravovať aj pH pre správny rast tejto rastlinky. Pre zakrytie nevzhľadných košov sa použila tzv. kari rohož, ktorú postupne krásne zazelení popínavý brečtan a oddelí tak tento priestor od oddychovej zóny.

V poradni s Peťom Bigošom ste sa mohli dozvedieť viac o správnej starostlivosti o vavrínovce. Pri jeho poškodení ale aj na lepšie naštartovanie, dodanie vitality a správnu starostlivosť zvolil ostrihanie a následne ho zalial zálievkou z AGRO Vitality Komplexu, ktorý dodá energiu pre správne naštartovanie po takomto ostrihaní.

k ste náhodou nestihli prvú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *