„Hurá do záhrady” AGRO CS

Chryzantémy a záhradné svietidlá – HDZ 30.10.2016

Nedeľná časť relácie Hurá do záhrady bola znovu s podtitulom špeciál. To znamená, že moderátor Peter Jakabovič s jeho týmom sa nevenovali klasickej realizácii.

V prvej časti ste sa mohli dozvedieť viac o aktuálnej téme, ktorou sú chryzantémy. Od odborníka ste sa mohli dozvedieť ako správne dopestovať a aké sú aktuálne témy pre pestovanie chryzantém.

V poradni sa Janka venovala problému, ktorý pravdepodobne pozná každý pestovateľ izbových rastlín a tým sú mušky smútivky. Účinný spôsob ako ich odstrániť z interiéru a pritom vyhnojiť rastlinky je použitím FLORIA Kvapalného hnojiva na izbové rastliny s odpudzujúcim účinkom proti smutivkám. Samozrejme nechýbala ani pekná jesenná dekorácia.

V druhej časti špeciálneho vydania sa už Peter stretol s odborníkom na tému svetiel v záhrade. Postupne nám priblížili konkrétne typy svietidiel do rôznych podmienok a ponúkli množstvo rád pre správny výber záhradného svietidla.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady, Poradňa. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *