„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 03.08.2014

Peter Jakabovič so Záhradným tímom sa v ďalšej časti relácie Hurá do Záhrady podujme opäť na jednu netradičnú realizáciu. Budú sa snažiť skrášliť a oživiť vonkajší priestor predajne tak, aby prichádzajúcich zákazníkov okolie upútalo, no zároveň aby dominantou zostali vystavené produkty.

Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, čaká ich náročná úloha a dosť práce aj s prípravou terénu pre výsadbu, kde použijú kvalitný AGRO Záhradnícky substrát - ktorý obsahuje hnojivo KRISTALON a VITALITY KOMPLEX pre vitalitu rastlín až na 6 týždňov. Peter sa rozhodol, že základom budú zakrpatené ihličnany, ktoré budú aj hlavnou témou Herbára relácie.

Nezabudne zdôrazniť ani starostlivosť o tieto ihličnany a použije AGRO Horkú soľ - kvapalné horečnaté hnojivo na okrasné dreviny, ktoré je vhodné na odstránenie skrytého i zjavného nedostatku horčíka. Konečný výsledok poteší nielen majiteľov, ale určite ulahodí aj oku prichádzajúcich zákazníkov.

V PORADNI relácie Janka Bieliková povie o pestovaní Tilansdií a na boj s machom v trávniku použije FLORIA Mach stop - kvapalný prípravok na báze železa, ktorý účinkuje hneď po aplikácii, zároveň trávnik posilní a dodá mu sýtozelenú farbu.

Súťažná otázka na záver prináša možnosť vyhrať výrobky od AGRO CS Slovakia, a.s. - tentoraz balíček komplexnej starostlivosti o kvitnúce kvety.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *