„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 04.10.2015

V nedeľnej časti relácie Hurá do záhrady sa tvorcovia dostali k úprave okolia RTVS. Práce pred sebou mali skutočne veľa a zabrať dali rozsiahle terénne úpravy.

Keď že sa tvorcovia relácie rozhodli upravovať svah pomocou tvárnic, do ktorých následne vysadili rastliny, mohli ste vidieť spôsob ukladania tvárnic.

V poradni s Jankou ste sa mohli dozvedieť viac o starostlivosti o vaše orchidee. Treba dbať na správne hnojenie a vaša orchidea sa vám odvďačí nádhernými kvetmi. Vhodným produktom je FLORIA Listová výživa na orchidey, ktorá obsahuje živiny v ľahko prijateľnej forme. Ďalšou výhodou je pohodlná aplikácia na list a vzdušné korene.

V ďalšej časti realizácie sa záhradnícky tím pustil do výsadby rastlín. Po konzultácii sa moderátor Peter Jakabovič rozhodol  vysadiť viaceré rastliny , pričom nezabudol na najvhodnejší základ. Okrem použitia AGRO Záhradníckeho substrátu sa využil aj FLORIA Hydrogel  a tým sa zabezpečila vhodná kombinácia nie len na lepšie prispôsobenie sa novovysadených rastlín ale aj pre lepšiu kondíciu v období sucha.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *