„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 05.10.2014

Hoci pôjde v ďalšej časti relácie Hurá do Záhrady o menšiu realizáciu predzáhradky rodinného domu v bratislavskom Lamači, Záhradný tím sa zapotí pri príprave terénu, ktorého súčasťou bude aj odstránenie prerastených stromov v tesnej blízkosti domu. Samozrejme na takýto výrub je potrebné povolenie, preto Peter Jakabovič osloví kompetentných a poradí aj divákom, ako postupovať.

Motív úpravy predzáhradky našiel Peter v modernej a starostlivo upravenej záhrade majiteľov za domom, starostlivo vyberal vhodné okrasné dreviny a okrasnú hortenziu, ktorá je aj rastlinou v Herbári relácie a na ktorej výsadbu použijú FLORIA Substrát na kyslomilné rastliny - ideálne namiešaný substrát určený na pestovanie všetkých druhov kyslomilných rastlín, ktorý vyniká výbornou priepustnosťou, koreňom rastlín tak zabezpečí dostatok vzduchu a obsahuje dávku živín a stopových prvkov na 6 týždňov rastu.
Celková zmena bude opäť estetická a korešpondujúca s celkovým moderným ladením stavby i zvyšného okolia domu.

Janka Bieliková v Poradni relácie pripomenie potrebu jesenného hnojenia špeciálnymi bezdusíkatými jesennými hnojivami použitím AGRO CERERIT Hobby Jeseň - novinky na trhu, ktorý vďaka vysokému obsahu draslíka zvyšuje odolnosť rastlín  voči vymŕzaniu a vďaka vyváženej koncentrácii živín podporuje i vyzrievanie plodov. Prinesie aj zaujímavé tipy na starostlivosť o listy izbových rastlín, kde je jednou z možností aj použitie FLORIA Lesku na listy v spreji - prípravku s obsahom olejnatých látok na zlepšenie dekoratívneho vzhľadu listov rastlín a aj na odstránenie nežiaducich vápenatých škvŕn.

Záver relácie patrí súťažnej otázke a možnosti hrať o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej jesennej starostlivosti o rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *