„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 06.07.2014

Petra Jakaboviča a Záhradný tím čaká v tejto časti relácie Hurá do Záhrady náročná a rozsiahla realizácia v malebnom prostredí víkendovej chaty na Záhorí. Keďže majitelia zadali na realizáciu hneď niekoľko úloh, od prekrytia bazéna, až po úpravu záhonov, práce je veľa, a preto sa na túto záhradu vrátia aj v ďalšej časti relácie.

V prvej fáze namontujú zastrešenie bazéna, upravia okolie zaujímavou dlažbou a "nášľapnými kameňmi" a čiastočne začnú aj s úpravou záhona, kde pri výsadbe tavoľníka, ktorý bude aj hlavnou rastlinou Herbára relácie, použijú FLORIA Hydrogel - špeciálny práškový koncentrát s vysokou absorpčnou schopnosťou, ktorý vo vodnom prostredí silno pučí a vytvára stabilný gél, čím znižuje frekvenciu zálievok a zaisťuje lepší kontakt koreňov rastlín s pôdou.

V Poradni relácie Janka Bieliková pomôže diváčke v boji s voškami na ružiach a ukáže ako ich postrekovať unikátnym koncentrátom na báze prírodných látok NATURA Rock Effectom - ktorý zvyšuje odolnosť a obranyschopnosť rastlín proti škodcom, účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu) a na americkú múčnatku egreša a ríbezlí, ako aj na prezimujúce štádiá škodcov.

Súťažná otázka pre divákov prináša opätovne možnosť vyhrať výrobky od AGRO CS Slovakia, a.s. - tentoraz balíček komplexnej starostlivosti o zeleninu.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *