„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 07.06.2015

Záhradnícky tím spolu s moderátorom Petrom Jakabovičom sa tento krát museli popasovať s výzvou spojiť interiér s exteriérom a konečný výsledok nám vyrazil dych.

Priestor balkónu zmenili na krásne miesto na posedenia a relax plné farieb a umeleckých diel. Pre skrášlenie interiéru poslúžil dlhý kochlík, ktorý sa vyplnil kvalitným AGRO Záhradníckym substrátom do ktorého sa následne vysadili rastliny, ktoré prispeli k oživeniu prednej časti balkóna. Na to aby rastliny lepšie zvládli proces presadenia ale aj pre lepšie využitie vody pri zalievaní a ľahšie prekonanie v období sucha realizačný tím použil produkt FLORIA Hydrogel, ktorý pri zalievaní vytvára stabilný gél a tým zaisťuje lepší kontakt koreňov rastlín s pôdou a zlepšuje zadržiavania vody a živín v blízkosti rastliny a zabraňuje ich vyplavovaniu. Keďže mal realizačný tím , za úlohu oživiť aj interiér, rozhodli sa pre výsadbu hydroponických rastlín, ktorých výsadbu ste mohli sledovať a vypočuť si rady a výhody pestovania hydroponických rastlín. Pri výsadbe takýchto rastlín je dôležité vytvoriť im ideálne prostredie a to zabezpečí AGRO Keramzit, ktorý je svojim zložením určený aj na hydroponické pestovanie a navyše jeho použitím sa dodá miestu krásny estetický vzhľad.

V poradni a Jankou Bielikovou ste sa dozvedeli viac aj o tom, ako môžete pomôcť vašim rastlinám aby boli oveľa mohutnejšie , pevnejšie, mali krajšie listy či kvety a krajšie a chutnejšie plody. Janka tento problém vyriešila na svojich paprikách s našim AGRO VITALITY KOMPLEXOM Paradajka a paprika, ktorý sa jednoducho aplikuje a vďaka urýchľovaču rastu , zloženého zo špeciálneho výluhu z dážďovkového kompostu, živín a mikroprvkov prispeje ku krajšej úrode.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *