„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 12.10.2014

Aj ďalšia nedeľa patrí relácii Hurá do Záhrady v ktorej tentoraz pôjde o realizáciu v krásnom prostredí Strážovsých vrchov, v rázovitej obci Čičmany. Keďže Peter Jakabovič zahrá na ľudovú nôtu, ani úprava záhrady pri najstaršej drevenici v obci nemôže mať iný motív.

Okrem samotnej úpravy k zmene záhrady významnou mierou prispeje aj samotný majiteľ, ktorý ukáže, ako sa robí plot z lieskových haluzí a vyrobí aj drevený záhon zo storočného dreva. Hlavnými rastlinami vo výsadbe budú kvitnúce trvalky i bylinky, ktoré priblížia aj v Herbári relácie a drobné ovocie. Na výsadbu použije Záhradný tím AGRO Záhradnícky substrát - s aktívnxym humusom, Vitality Komplexom pre vitalitu rastlín a s hnojivom KRISTALON na 6 týždňov. Pri výsadbe jahôd ukáže Peter aj hnojenie Organickým hnojivom NATURA na jahody a drobné ovocie - ktorý obsahuje sladové baktérie na bohatý koreňový systém a lepší príjem živín rastlinami. Dedinská záhrada tak bude tešiť nielen oko, ale bude prinášať aj úžitok.

V Poradni relácie Janka Bieliková povie o dôležitosti jesenného hnojenia trávnika a aplikuje FLORIA Trávnikové hnojivo Jeseň - špeciálne hnojivo, ktoré zaistí prezimovanie trávnika, ktorý je odolný voči vymŕzaniu aj hubovým chorobám.

Koniec relácie patrí neodmysliteľne súťažnej otázke o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej jesennej starostlivosti o rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *