„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 13.04.2014

Záhradný realizátor Peter Jakabovič nás tentoraz zavedie k mladej rodine do nového rodinného domu pri Bratislave, symbolicky práve na Narcisovú ulicu. Mladá mamička so silným estetickým cítením si sama upravila predzáhradku rodinného domu, avšak na úpravu väčšej záhrady za domom, kde chce mať oddychovú i úžitkovú časť, si zavolala na pomoc práve Petra a jeho Záhradný team.

Zaujímavosťou návrhu sú vyvýšené drevené záhony na pestovanie byliniek a zeleniny, ktorým pripravili pôdu použitím: FLORIA Záhradníckeho substrátu s mykhorízou a AGRO Záhradníckeho substrátu s aktívnym humusom. Jahodám, ktoré od trávnikovej plochy oddelili obľúbeným krušpánom, už nie na priamom slnku dožičili hnojivo KRISTALON Jahoda - kryštalické hnojivo špeciálne na jahody.

Janka Bieliková v tejto časti poradí ako sa starať o vybrané druhy rastlín (Isména biela, Acidanthera), ako na výsev letničiek a vodných rastlín. A na na záver príde opäť súťaž o balíček komplexnej starostlivosti o orchidey pre výhercu od AGRO CS Slovakia, a.s..

Zároveň Vám oznamujeme, že na veľkonočnú nedeľu 20.04.2014 sa relácia Hurá do Záhrady vysielať nebude. Štvrtý diel Vás poteší až ďalší týždeň, a to 27.04.2014.

Prajeme Vám vydarený víkend aj vďaka relácii Hurá do Záhrady a v predstihu už aj príjemné veľkonočné sviatky.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *