„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 13.07.2014

Záhradný tím s Petrom Jakabovičom sa v ďalšom diely relácie Hurá do Záhrady pustil do dokončenia realizácie okolia chaty na Záhorí. V tejto časti finišujú s výsadbou záhona v druhej časti záhrady, kde zasadili tieňomilné rastliny a tiež tisy, o ktorých viac povie aj odborníčka v Herbári relácie. Na ich výsadbu použili FLORIA Substrát na okrasné rastliny - ktorý je obohatený o hydratačnú zložku AQUA Cell a ílovú zložku Bentonit a spĺňa aj najvyššie nároky pestovania všetkých druhov okrasných rastlín.

Peter odporučil tiež hnojenie FLORIA Hnojivom pre celú záhradu MULTICOTE 6M - ktoré sa môže použiť pred výsadbou, aj počas vegetácie a vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu živín a mikroprvkov zabezpečuje rovnomerné zásobovanie rastlín až po dobu 6 mesiacov. Okrem toho sa môžeme viac dozvedieť aj o čerpadlách a po namáhavej práci finálny pohľad na premenenú záhradu v krásnom prírodnom prostredí potvrdí, že to stálo naozaj za to.

Do relácie prijala pozvanie aj odborníčka na boj s mravcami - manažérka predaja firmy NEUDORFF pre ČR a SR p. Zdenka Nejerálová, MBA. Okrem množstva zaujímavých informácií o výrobkoch Neudorff na prírodnej báze, názorne predviedla aj použitie  výrobkov Neudorff Loxiran S - Prípravok proti mravcom - ktorý obsahuje účinnú látku pyrethrin a môže sa použiť vo forme posypu alebo aj postreku a Neudorff Návnadová dóza proti mravcom - ktorý obsahuje prírodný insekticíd spinosad.

Poradňa v relácii prinesie zaujímavé tipy, kedy Janka Bieliková priblíži rastlinku lípiu a povieviac aj o založení kompostoviska a samotnom kompostovaní pri ktorom je dobré použiť AGRO Urýchľovač kompostu - na naštartovanie a urýchlenie kompostovacieho procesu.

Na konci relácie nemôže chýbať súťažná otázka a výhra od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej starostlivosti o zeleninu.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

">Loxiran-S - Prípravok proti mravcom, Loxiran Návnadová dóza proti maravcom, Urýchľovač kompostu