„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 14.06.2015

V nedeľnej časti vašej obľúbenej relácie Hurá do záhrady ste mohli vidieť Špeciál venovaný vyžínačom, krovinorezom a ďalším strojom, ktoré vám pomáhajú starať sa o vaše trávniky.

Moderátor Peter Jakabovič vám spolu so svojimi hosťami predstaví nástroje, ktoré je vhodné použiť na rôznych miestach vo vašej záhrade. Tak isto sa dozviete výhody elektrických a benzínových kosačiek, či vyžínačov. V druhej časti relácie sa diváci mohli dozvedieť viac o špeciálnych nástrojoch, ktoré pomáhajú trávniku ešte lepšie využívať aplikované hnojivá a prispieť k jeho lepšej kondícii.

Samozrejme nemohla chýbať ani poradňa s Jankou Bielikovou, ktorá sa bližšie venovala jedovatým rastlinám ale aj letničkám, ktoré je stále potrebné nie len hnojiť ale aj pridávať im potrebné látky pre zvýšenie ich odolnosti a rovnako aj kondície, aby ste sa mohli tešiť z ich krásnych kvetov. Práve na takéto dodanie energie vašim rastlinkám je vhodný AGRO Vitality Komplex muškát a surfínia, s obsahom živín a mikroprvkov. Pre tých, ktorí nemali možnosť sledovať nedeľnú časť relácie Hurá do záhrady, stačí kliknúť na video pod článkom.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *