„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 14.09.2014

V ďalšej časti relácie Hurá do Záhrady sa Záhradný tím a Peter Jakabovič podujmú na revitalizáciu verejného priestoru v okolí bratislavského športoviska. Táto realizácia ukáže, že stačí dobrý nápad, kus dobrej práce a výsledok môže byť zaujímavý a pútavý.

Samozrejme všetko začína úpravou terénu a jeho prípravou na výsadbu okrasných drevín a pôdopokryvnej rastliny - jalovca, ktorý je aj rastlinou Herbára relácie. Záhradný tím použije na výsadbu jalovcov AGRO Substrát na Okrasné dreviny - s aktívnym humusom a s hnojivom KRISTALON a Vitality Komplexom na dobu 6 týždňov, pre lepšie zakorenenie a rast rastlín. Drevené posedenie doplnia drevené kvetináče, kde vysadia pestrofarebné trvalky do kvalitného FLORIA Kvetinového substrátu - ktorý je zložený z vybraných druhov bielej a čiernej rašeliny, kokosového vlákna, perlitu a ktorý je obohatený o hydratačnú zložku AQUA Cell a ílovú zložku Bentonit, čím spĺňa aj najvyššie nároky pestovania rastlín. Keďže ide o verejný priestor a závlaha bude skôr nepravidelná, Peter pred ich výsadbou pridá aj FLORIA Hydrogel - špeciálny práškový koncentrát s vysokou absorpčnou schopnosťou, ktorý zvyšuje zadržiavanie využiteľnej vody v pôde.

Janka Bieliková v PORADNI relácie prinesie tip od diváčky na sušenie cibule a poradí aj, ako sa starať o izbové rastliny pomocou špeciálneho prípravku NATURA Symfónia 3v1 (ochrana+výživa+lesk) - unikátneho hotového postreku na báze prírodných látok proti škodcom v ranom štádiu (vošky, molice, roztočce, strapky, červce) a s hnojivovým účinkom.

Na konci relácie príde na rad súťažná otázka a možnosť získať výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej jesennej starostlivosti o rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *