„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 16.11.2014

Začínajúce zimné obdobie prináša nielen ukončenie záhradkárskej sezóny, ale aj posledný diel relácie Hurá do Záhrady, v roku 2014.

Posledná realizácia bude spojením úžitkovej a okrasnej záhradky rodinného domu mladej rodiny neďaleko Bratislavy. Peter Jakabovič a Záhradný tím vytvoria na relatívne malom priestore zaujímavú záhradku plnú ovocných drevín, ale aj okrasných rastlín pre potešenie oka. Na výsadbu do vyvýšených záhonov použijú AGROJUTEX Netkanú mulčovaciu textíliu, ako aj kvalitný AGRO Záhradnícky substrát - s aktívnym humusom a dávkou hnojiva KRISTALON a VITALITY KOMPLEX na dobu 6 týždňov.

Keďže sladká ovocná úroda je hlavným motívom realizácie, aj v Herbári relácie odborník predstaví a poradí v pestovaní ovocných drevín. Zároveň Peter Jakabovič ukáže zazimovanie rastlín pomocou AGRO Zimnej ochrany - unikátneho prírodného prípravku, ktorý zakrytím chráni rastliny pred mrazom a zároveň postupne uvoľňuje živiny, ktoré posilňujú rastliny najmä skoro na jar. Jej použitím odpadá starosť s jarným odpratávaním chvojiny.

Janka Bieliková v Poradni relácie prinesie aj ďalšie tipy na zazimovanie rastlín a povie o starostlivosti o palmy aplikáciou hnojív ako napr. FLORIA Kvapalného hnojiva na palmy a iné zelené rastliny alebo tiež aj v zimnom období vhodnou FLORIA Listovou výživou na zelené rastliny a palmy - ktorá sa aplikuje jednoducho na listy rastlín, obsahuje živiny v ľahko prijateľnej forme.

Koniec posledného dielu patrí opäť súťažnej otázke o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej starostlivosti o izbové rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *