„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 18.10.2015

V predposlednej tohto sezónnej časti si moderátora Petra Jakaboviča a jeho záhradný tím pozvali majitelia rodinného domu, ktorý vo svojej domácnosti majú mladého psíka, ktorý by mohol zničiť niektoré časti záhrady a tak sa Peter musel popasovať aj s týmto štvornohým miláčikom.

Vzhľadom na to , že záhony už boli takmer pripravené , bolo potrebné rozmiestniť rastliny.  Keď už boli rastliny rozmiestnené, bolo potrebné ich vysadiť. Opäť nám pomohol náš záhradný pomocník AGRO Záhradnícky substrát a rovnako aj AGRO Substrát na okrasné dreviny.

V poradni s Jankou sme sa mohli dozvedieť prečo vám vaše orchidee nekvitnú, či už to môže byť zlým umiestnením alebo aj nedostatkom živín. Na to aby ste orchideu dostali do dobre kondície je vhodné použiť AGRO Vitality Komplex orchidea, ktorý obsahuje vyvážený pomer živín a mikroprvkov.

V ďalšej časti realizácie ste mohli vidieť rôzne spôsoby ochrany záhrady pred štvornohým maznáčikom. Pre krajší finálny dojem záhrady sa opäť použila GARDEN BOOM Píniová kôra.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *