„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 19.07.2015

V tejto časti relácie Hurá do záhrady s podtitulom špeciál sa moderátor Peter Jakabovič venoval stále populárnejšej téme výsevu lúk.

Ak si poviete, načo vysievať keď lúky sú všade okolo nás? Ste na omyle a práve o tom Vás presvedčili a bližšie Vám priblížili výsev ako aj samotnú údržbu lúk. V neďalekom Rakúsku sa porozprávali s odborníkom na túto problematiku a ten v relácii vysvetlil všetky zaujímavé informácie o rôznych typoch lúk. Pre vás našich zákazníkov sme si v tomto roku pripravili novinku , ktorá zabezpečí, aby si každý mohol na svojej chalupe, záhrade alebo akomkoľvek mieste vypestovať vlastnú lúku. Práve na takýto výsev je určená NATURA Trávna zmes kvitnúca lúka. Ktorá obsahuje veľké množstvo rôznych druhov rastlín a vytvára pestré lúčne spoločenstvo, ktoré poskytuje prirodzené prostredie pre mnoho druhov motýľov, hmyzu a ďalších lúčnych živočíchov. Ďalším benefitom tejto zmesi je, že je šetrná k prírode, nevyžaduje časté a pravidelné kosenie, závlahu a ani výdatné hnojenie.

V poradni s Jankou Bielikovou ste sa mohli dozvedieť viac o spôsobe, ako pomocou jediného produktu skrášliť Váš trávnik pomocou hnojiva a zároveň pomocou toho istého hnojiva zamedziť výskytu krtkov vo Vašom trávniku. Práve na tento účel je určené FLORIA Trávnikové hnojivo s obmedzujúcim účinkom proti krtkom, ktoré trávnik nie len vyživí ale zároveň vďaka aromatickým látkam obsiahnutým v hnojive odpudí krtka z Vášho trávnika.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

NATURA Trávna zmes kvitnúca lúka, NATURA Substrát bylinková záhradka
Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *