„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 19.10.2014

Záhradný tím sa spolu s Petrom Jakabovičom pustí v tejto časti relácie Hurá do Záhrady do špeciálnej realizácie v "alma mater" relácie, teda priamo v areáli RTVS.

Nepôjde o klasickú úpravu záhrady, ale o realizáciu na verejnom priestranstve a keďže priestor bol dlhodobo zanedbaný, do práce sa pustia aj zamestnanci RTVS na čele s generálnym riaditeľom a dokonca aj ťažká technika. Práce je veľa, času málo, ale tímová práca prinesie svoje očakávané ovocie a na sklonku dňa sa zmení priestor na nepoznanie. Okrem úpravy zelene, kde je dominantou borovica čierna, o ktorej sa viac dozvieme aj v Herbári relácie a úpravy terénu, vytvoria šikovné ruky aj oddychový priestor s mestskými mobiliármi o ktorých zas povie viac ďalší odborník. Oddychovo-relaxačný priestor tak bude slúžiť nielen samotným pracovníkom RTVS ale aj návštevníkom areálu.

Janka Bieliková prinesie v Poradni relácie cenné informácie o sadení jarných cibuľovín a ukáže hnojenie kryštalickým hnojivom KRISTALON Jeseň - špeciálnym hnojivom s vysokým obsahom draslíka na lepšie vyzrievanie pletív a bezproblémové prezimovanie rastlín.

Koniec relácie patrí neodmysliteľne súťažnej otázke o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej jesennej starostlivosti o rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *