„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 20.09.2015

V ďalšej časti relácie Hurá do záhrady sa Peter Jakabovič so záhradným tímom museli popasovať s úpravou predzáhradky. Po sumarizácii všetkých želaní sa už mohli všetci pustiť do práce. Fyzicky náročnejšia realizácia začala ako obvykle úpravou priestoru aby sa mohol postupne meniť celkový vizuál.

V poradni nám Janka opäť ukázala niekoľko tipov na skrášlenie a keď že sa nám bliži jesenné obdobie je potrebné myslieť aj na prípravu vašich záhrad na toto ročné obdobie. Aj Váš trávnik potrebuje na jeseň špeciálnu starostlivosť. Jedným zo spôsobov ako najlepšie pripraviť trávnik na jeseň a následne na zimu je použitím FLORIA Trávnikového hnojiva JESEŇ.

V realizácii sa ďalej pokračovalo s úpravou železničných podvalov, ktoré sme ďalej použili na vytvorenie záhonov. Po ich osadení sa mohlo začať s úpravou záhonov. Záhony sa začali postupne vypĺňať GARDEN BOOM Píniovou kôrou, ktorá farebne zladila vysadené rastliny s celkovým okolím predzáhradky. Výsadba kyslomilných rastlín prebiehala do predpripravenej jamy naplnenej AGRO Substrátom na čučoriedky a brusnice, ktoré sú svojim zložením a úpravou pH pripravené pre výsadbu kyslomilných rastlín ako sú práve čučoriedky a brusnice.

Celkový vizuál predzáhradky ako aj celú časť si môžete pozrieť kliknutím na video pod článkom.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *