„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 21.10.2012

A čo ste mohli v nedeľu v Hurá do záhrady o 17.45 na STV1 vidieť? Do pozornosti Vám dávame rubriku č.4! 1. V minulom diely sme zazimovali kríkové a stromčekové ruže a teraz sa postaráme o popínavé druhy ruží. Ako im pomôcť prežiť zimu - to nám poradí slovenský kráľ ruží, pán inžinier Glváč. 2. Keďže je jeseň v plnom prúde, postaráme sa o záhradu a urobíme si v nej poriadok. Zrežeme kry kvitnúce v lete, pomocou drvičky spracujeme aj drevný odpad a vyrobíme si napríklad nástelku na záhony. 3. Je čas vysádzania viniča, takže tento príspevok poteší tých z vás, ktorí sa chystáte založiť svoj vlastný vinohrad, alebo hoci len vysadiť niekoľko koreňov chutného stolového hrozna. Krok za krokom vysadíme vinič v jednej z najstarších odborných škôl, v Malinove. 4. Aktuálna informácia - teraz je ešte čas, aby ste pohnojili svoje pokryvné ruže jesenným hnojivom. Vďaka tomu bude koberec z ruží kompaktnejší a v ďalšej sezóne bude pekne kvitnúť. 5. Aj na sklonku sezóny budeme vysádzať a tentoraz založíme čerstvý jahodový záhon. Poradíme aj divákom vo vyšších polohách, kde hrozia mrazy, ako mladé jahody pred zimou ochrániť.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Vrelácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

AGRO Kvapalné hnojivo Jeseň

AGRO Jesenné kvapalné hnojivo s nízkym obsahom dusíka a vysokým obsahom draslíka ukončí bujný rast rastlín a zabezpečí vyzrievanie ich pletív pred zimou.  Rastliny budú mať zdravý vzhľad a dobrú kondíciu. Zároveň zlepší ich prezimovanie  a zníži riziko ich vymŕzania. Hnojivo je vhodné na celoročné pestovanie rastlín v bytoch a zimných záhradách, ako aj na rastliny v záhrade, pestované vo voľnej pôde a v pestovateľských nádobách.

Rozsah a spôsob použitia:

Hnojivo sa používa vo forme zálievky. Pred použitím obsah dôkladne pretraste. Vždy prihnojujte na vlhkú zeminu. Polievajte pozvoľne tak, aby bolo zabezpečené vstrebávanie hnojiva do pôdy, aby sa živiny dostali až ku koreňom.

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *