„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 23.08.2015

V nedeľnej časti relácie HDZ sa moderátor Peter Jakabovič zameral na tzv. kráľovnú záhrad. Neviete o čom hovoríme? Reč bude o ružiach, ich druhoch a tipoch.

Priestor novej záhrady ponúka možnosť ideálneho spojenia obdĺžnikového priestoru a kruhových dizajnérskych prvkov. Na začiatku relácie nám Peter vysvetlil ako zistiť, že vo vašej záhrade sa nachádza kvalitná zemina, ktorá je základom každej krásnej záhrady.

V poradni vám Janka predviedla ako jednoducho a pritom krásne môžete vytvoriť dekoráciu so sviečok a nádob , ktoré máte bežne dostupné určite aj doma. V druhej časti poradne sa viac dozviete o hnojení okrasných drevín. Ideálnym hnojivom pre okrasné dreviny je kryštalické hnojivo KRISTALON OKRASNÉ DREVINY.

V druhej časti realizácie sa Peter porozprával so záhradným špecialistom o rôznych formách ruží. Pri samotnej výsadbe ruží použil kvalitný AGRO Záhradnícky substrát a pre lepšie a krajšie kvitnutie nezabudol ani na hnojenie. AGRO HNOJIVO NA RUŽE. Záhradnícky tým sa pustil do výsadby ďalších rastlín.  Na to aby ruže farebne ladili so svojim okolím sa Záhradnícky tím rozhodol využiť FLORIA DECORATIVE COLORMULCH, ktorý doplnila GARDENBOOM píniová kôra. Vo finále už bolo potrebné už len uložiť trávnikový koberec a realizácia je ukončená. Ako sa vám pačila nedeľná časť? Nám veľmi a pre tých, ktorý nemali možnosť sledovať poslednú časť relácie Hurá do Záhrady, celú reláciu si môžete pozrieť kliknutím na video pod článkom.

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *