„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 26.07.2015

V ďalšej časti relácie Hurá do záhrady sa moderátor Peter Jakabovič so svojim záhradným tímom pustili do úplne nezvyčajného riešenia záhrady.

Ich úlohou bolo vytvorenie vertikálnej záhrady a aby to nemali také jednoduché. Voľného priestoru nebolo na rozdávanie. Najťažšou časťou bolo vytvoriť konštrukciu, ktorá bude tvoriť pevný základ novovzniknutej vertikálnej záhrady. Po vytvorení akého si vaku už stačilo len zabezpečiť závlahu novovzniknutej vertikálnej záhrady a následné napĺňanie AGRO Záhradníckym substrátom, ktorý je svojim zložením vhodný práve na výsadbu, či už v záhradách, alebo aj kontajneroch či skleníkoch. Obsah Vitality Komplexu a hnojiva Kristalon potom prispeje k lepšiemu naštartovaniu tvorby koreňového systému a zlepšeniu celkovej vitality rastlín.

V poradni sa Janka Bieliková sa okrem iného venovala aj radám pre pestovanie kyslomilných rastlín. Pre najlepšiu starostlivosť o svoje kyslomilné rastliny, by sme nemali zabúdať na to, že je potrebné rastlinky udržovať v prostredí , ktoré im najviac vyhovuje a pravidelne okysľovať pôdy v ktorej sú zasadené a tak zabezpečíme ich krajší vzhľad a bohatšiu úrodu. Práve pre to je vhodné použiť FLORIA Okysľovač pôdy a kvapalné hnojivo na azalky a rododendróny, ktorý okrem okysľovania zároveň hnojí a tak pridá rastlinkám potrebné živiny na ich bohatý rast a krajšie .

Súčasťou realizácie bola aj výsadba čučoriedok, ktoré je najlepšie vysádzať do AGRO Substrátu na čučoriedky a brusnice, ktorý má prispôsobenú hodnotu pH aby sa čučoriedkam lepšie darilo. Netreba zabudnúť ani na hnojenie. Vďaka následnému použitiu AGRO hnojiva na čučoriedky a brusnice, zabezpečíme až 60 dňové postupné prihnojovanie a tým aj bohatšiu úrodu čučoriedok. Na konci realizácie už bolo potrebné doladiť celkový vzhľad. Na to prispel už osvedčená GARDEN BOOM Píniová kôra, ktorá svojou farbou a zložením oživí každý priestor.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *