„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 27.07.2014

Petra Jakaboviča a Záhradný tím čaká tentokrát nápaditá realizácia v malebnom prostredí vinohradníckej časti hlavného mesta. Keďže Rača, kde sa úprava dvora bude konať, je známa svojimi vínami, bude vinársky štýl rezonovať v každom kúsku úpravy a samozrejme hlavnou rastlinou Herbára relácie nemôže byť nič iné ako vinič.

Práce začínajú ako obvykle úpravou terénu, prípravou pôdy s použitím kvalitného AGRO Záhradníckeho substrátu - s kvalitným humusom, hnojivom KRISTALON na 6 týždňov a s VITALITY KOMPLEXOM pre vitalitu rastlín a AGRO Trávnikového substrátu - zloženého z jemne preosiatej rašeliny, kvalitného kompostu, špeciálneho kremičitého piesku, ako podkladu pre položenie trávnika. A keďže vinič bude Peter s majiteľkou aj sadiť, nezabudne zdôrazniť potrebu prihnojenia AGRO minerálnym hnojivom na vinič - s nízkym obsahom chlóru a s vyváženým pomerom živín pre zdravý vývoj a silný rast viniča.

V Poradni relácie Janka Bieliková pomôže cennými radami o rozmnožovaní muškátov a prinesie aj informácie o správnej starostlivosti o citrusy, kde základom je samozrejme kvalitný substrát AGRO Substrát na citrusy - ktorý obsahuje Vitality Komplex, hnojivo KRISTALON a prídavok železa v chelátovej väzbe – zabraňuje výskytu chlorózy (žltnutie listov) a názorne ukáže aj hnojenie AGRO Kvapalným hnojivom na citrusy - ideálne hnojivo na všetky druhy citrusov, s obsahom železa.

Súťažná otázka pre divákov prináša opätovne možnosť vyhrať výrobky od AGRO CS Slovakia, a.s. - tentoraz balíček komplexnej starostlivosti o zeleninu.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *