„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 27.09.2015

V ďalšej , už pomaly jesennej časti sa Peter Jakabovič a záhradný tím pustili do úpravy športového ihriska. Pre uľahčenie práce vo včerajšej časti využili tvorcovia aj ťažkú pracovnú techniku.

V poradni nám Janka povedala viac o paviniči uviedla niekoľko tipov ako sa o nich starať čo najlepšie. V druhej časti poradne sa Janka zamerala na Jesenné hnojenie rastlín. AGRO Cererit Hobby Jeseň  zvyšuje odolnosť rastlín voči vymŕzaniu. Obsah draslíka podporuje vyzrievanie rastlinných pletív a jedno balenie vystačí až na 500 m2 podľa typu rastliny.

V ďalšej časti realizácie sme sa mohli dozvedieť viac o pojme workout a workoutové ihrisko a následne sa pokračovalo v úprave a výsadbe rastlín. Pre lepšie zvládnutie a prispôsobenie sa presadených rastlín je vhodné použiť FLORIA Hydrogel, ktorý dokáže zadržiavať dostatočné množstvo vody, ktoré následne počas sucha uvoľňuje a tak pomáha rastlinám v období sucha. Na to aby sa v záhonoch zabránilo zaburineniu sa použila AGRO Netkaná textília. Celková premena ihriska je viditeľná už na prvý pohľad a pre tých z vás , ktorý nemali možnosť sledovať nedeľnú časť relácie, môžete si ju pozrieť kliknutím na video pod článkom.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *