„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 28.06.2015

V poslednej júlovej časti relácie hurá do záhrady sa moderátor Peter Jakabovič pustil pre premeny átria rodinného domu.

Okrem klasických prác sa realizačný tím musel popasovať aj s prácami, ktoré možno niesu vidieť navonok ale sú rovnako dôležité. Realizačný tím využil už jestvujúci murovaný záhon a prispôsobil mu aj samotné oddeľovanie viacerých častí átriovej záhrady.

Peter Jakabovič zo svojimi hosťami priblížil aj pojem kompostovanie a vyvrátil mýty , ktoré sú s ním spojené. Dôležitý pomocník pri kompostovaní poslúži vždy aj RADIVIT - urýchľovač kompostovania. Jeho aplikáciou máte v priebehu pár týždňov k dispozícii kvalitný kompost, ktorý môžeme použiť vo svojej záhradke. Ak však chcete ešte urýchliť vytváranie kompostu. Určite by ste mali rozmýšľať nad niektorým z kompostérov , ktorú sú k dispozícii. Medzi tie najkvalitnejšie určite patrí NEUDORFF Termokompostér, ktoré urýchľuje samotnú tvorbu kompostu.

V poradni vám Janka Bieliková okrem iného ukázala spôsob ako predchádzať černaniu vašich paradajok a paprík a pritom im dodávať hnojivo pomocou jediného výrobku KRISTALON Zdravá paradajka a paprika, ktorý obsahuje dve zložky. Zložka hnojivo je bohatá na základné živiny a mikroprvky a naopak zložka vápnik je použitá ako účinná prevencia proti černaniu špičiek paradajok a hnilobe špičiek paprík.

V ďalšej časti realizácie sa tím Petra Jakaboviča pustil do výsadby rastlín a okrasných drevín na ktoré využili kvalitný AGRO Substrát na okrasné dreviny s obsahom Vitality Komplexu a hnojiva KRISTALON.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *