„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 30.03.2014

Aj v tejto sezóne sa môžete opäť tešiť na Vaše obľúbené Hurá do Záhrady, s generálnym partnerom relácie AGRO CS Slovakia, a.s. Každú nedeľu na Vás čakajú o 17.40 hod. na Jednotke nové diely, tipy a rady, ale aj nový záhradný team a moderátori.
Spoty o pripravovanej relácii ste už mohli počuť aj na rozhlasových vlnách rádia Anténa, Expres, Slovenského rozhlasu a rádia Regina.


V úvodnom dieli Hurá do Záhrady, v nedeľu 30.03.2014, nový záhradný architekt relácie Peter Jakabovič pomohol splniť sen o krásnej modernej predzáhradke manželom na dôchodku. Záhradný team sa najprv popasoval s úpravami terénu, keďže predzáhradka je súčasťou novostavby neďaleko Bratislavy. Následne sa pustili do výsadby okrasných drevín (napr. Céder himalájsky, tuje, Červenolistý japonský javor), kde použili AGRO Substrát na okrasné dreviny, osadenia zelených stien a ďalších okrasných záhradných prvkov. Zlatým klincom predzáhradky plnej pravých uhlov bolo položenie trávnikového koberca s použitím AGRO Trávnikového substrátu, ako aj Siete proti krtom z nášho PROFI sortimentu.

Novinkou v relácii je PORADŇA, v rámci ktorej sympatická záhradná realizátorka Janka poskytne cenné rady pre záhradkárov a odpovie aj na vybrané otázky divákov. Aj v tejto časti relácie sa budete môcť stretnúť s tipmi pre pestovanie a starostlivosť o rastliny a záhradu, ako aj s výrobkami AGRO CS.

Samozrejme už tradičným záverom je súťažná otázka a balíček pre výhercu od AGRO CS Slovakia, a.s.. Diváci môžu súťažiť o balíček komplexnej starostlivosti o orchidey.

Príjemné sledovanie relácie Hurá do Záhrady!

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *