„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 30.08.2015

Vo ďalšej časti relácie Hurá do záhrady nám Peter Jakabovič povedal viac o cibuľovinách a pretvoril tvár rozostavanej záhrady mladomanželov.

Zadanie pre záhradnícky tým bolo veľmi obtiažne ale opäť sa potvrdilo, že čím ťažšie to vyzerá na začiatku , o to krajšie to vyzerá vo finále. Záhradný tým sa po úprave terénu pustil do výsadby rastlín. Ako vhodného pomocníka použil náš AGRO Substrát na okrasné dreviny , ktorý je svojim zložením vhodný na výsadbu okrasných drevín vo vašich záhradách, nakoľko obsahuje hnojivo KRISTALONVitality Komplex pre lepšiu vitalitu vašich rastlín.

V poradni s Jankou Bielikovou ste mohli vidieť zaujímavú dekoráciu  vytvorenú s mäsožravých rastlín. V druhej časti nám predvedie aplikáciu a povie výhody použitia AGRO HORKEJ SOLI, ktorá dodá rastlinám zvýšenú dávku horčíka  a tak zabraňuje  prejaovvaniu hnednutia a zvýšeným opadávaním ihličia alebo žltnutím listov.

V ďalšej časti realizácie začal zahradnícky tím s ukladaním trávnikového koberca. Na ochranu pred vytváraním kôpok zeminy po krtkoch bola použítá AGRO Sieť proti krtom. Pre finálnu farebnú kombináciu sa použila GARDEN BOOM Píniová kôra, ktorá dokáže svojou farbou prispieť ku krásnej farebnej kombinácii celej záhrady.

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *