„aktuality” AGRO CS

HURÁ DO ZÁHRADY

HURÁ DO ZÁHRADY s AGRO CS Slovakia!

Slovenská televízia pripravuje pre svojich verných divákov, pre všetkých milovníkov záhrad a záhradkárov nový televízny program Hurá do záhrady, publicistickú reláciu o záhrade a všetkom, čo s ňou súvisí. Hurá do záhrady vám poradí so starostlivosťou o záhradu, predstaví inšpirácie a realizácie záhradnej architektúry, prinesie praktické a inšpirujúce rady z celého Slovenska.

Jednotlivé časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

Tajomstvom záhrad vás bude od 15.apríla každú nedeľu o 17.50 sprevádzať Martin Čurda expert na záhradníctvo a záhradný design.

Jeho stálym odborným pomocníkom bude naša spoločnosť AGRO CS Slovakia. Martin Čurda a jeho Green team budú používať pri starostlivosti o záhrady naše kvalitné a overené produkty. Budú pracovať na klasických úžitkových záhradách, ako i na záhradách plniacich okrasnú a oddychovú funkciu.

Sledujte teda Hurá do záhrady s AGRO CS Slovakia na Jednotke každú nedeľu. Tešíme sa na vás!

 

Jednotlivé časti relácie Hurá do záhrady

PrintFriendlyShare
Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Komentáre (19) pre HURÁ DO ZÁHRADY

 1. Alica Poláková hovorí:

  Výborný začiatok – držím palce!

 2. Pavol Svancar hovorí:

  Vaša relacia sa mi pači.

 3. Problém s prasličkou hovorí:

  V poslednom období sa mi značne rozšírila na záhrade praslička, ktorá mi robí vážny problém. Pokúšal som sa ju riešiť, napr vápnením, čo veľmi nezabralo. Na tejto ploche už niekoľko rokov pestujem prevažne zemiaky. Ako som sa informoval chemicky to ide len veľmi ťažko. Prosím Vás o radu ako sa zbaviť tejto nežiadúcej buriny. S pozdravom Malý

  • Kristína Mužilová hovorí:

   Dobrý deň, praslička v záhrade je prejavom kyslej pôdy, aj keď ste už vyskúšali vápnenie, odporúčame Vám to zopakovať. Je potrebné zmeniť Ph pôdy.

 4. Inka Hladnišová hovorí:

  Priznám sa ani som netušila, že je na STV táto relácia. Naozaj je skvelá, výstižná a rieši aktuálne veci. Super. Držím Vám palce.

 5. videoarchiv hovorí:

  Chyba videoarchiv relacie, ale super vysielanie – zive a k veci.

 6. Bravo hovorí:

  Vynikajúca relácia. Naozaj držím palce. Konečne niečo normálne bez zbytočného šaškovania. Martin je skvelý svojou prirodzenosťou. Bolo by dobré, keby názvy rastlín, ktoré sa vysádzajú, ale aj rôzne prípravky boli vypísané v archíve aj s krátkou charakteristikou – kde sú vhodné atď.

 7. Povzbudenie hovorí:

  Teší ma, že tvorcovia pripravili úžasnú reláciu Hurá do záhrady. Toľko dobrých rád pre záhradkárov . Zaujíma ma, ak by som sa rozhodla poskytnuť moju záhradu na natáčanie ,a mala by som záujem o Vaše služby poradenstva, kde sa mám kontaktovať? Ďakujem veľmi pekne. S pozdravom Danielová.
  Prajem veľa uspechov,a sledovanosť.

 8. skvelý nápad hovorí:

  Presne takýto typ relácie chýbal. Je inšpirujúci poučný. Rada by som využila Vaše poradenstvo.Ako postupovať?
  Ďakujem
  Silvia

 9. Kristína Mužilová hovorí:

  Dobrý deň, potešila nás Váš podpora, ohľadom poradenstva prosím kontaktujte info@huradozahrady.sk
  Ďakujeme.

 10. Super hovorí:

  Blahoželám k super relácii, nápaditá, akčná. Nedeľa bez Vás by už nebola nedeľou :) Držím palce, aby Vám sledovanosť len a len stúpala :))

 11. Drahoslav hovorí:

  Blahopřejeme k výbornému pořadu,všechny díly pozorně posloucháme v Ostravě a je nás mnoho diváků,kteří Vaši relaci poslouchají.Hodně jsme se poučili a těšíme se na další díly.Zdravíme pana Čurdu a kolektiv jeho pracovníků i celou redakci,která pořad připravuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>