„Hurá do záhrady” AGRO CS

Návraty – HDZ 19.6.2016

Drahí priatelia, v nedeľu ste mali možnosť sledovať reláciu s názvom návraty. Ako už sám názov naznačuje, Peter Jakabovič spolu s Petrom Bigošom sa vybrali „skontrolovať“ ako sa darí záhradám , ktorých úpravu ste mali možnosť sledovať v minulosti.

Cieľom bolo ukázať, ako sa po čase záhrady krásne rozrástli, zažiarili farbami a robia radosť svojim majiteľom. Samozrejme nie všetko sa stále podarí a tak sa s majiteľmi porozprávali a poradili im ako sa správne starať o rastliny, ktoré si sami vysadili, prípadne nevhodnou starostlivosťou zanedbali. Ako ste mali možnosť vidieť, premeny boli úžasné a skutočne platí, že tá pravá krása sa ukáže až po jednom až dvoch rokoch. Pre správnu starostlivosť v záhrade je potrebné rastlinám dodávať dostatok živín pre zdravý rast.

V poradni s Jankou ste sa mohli dozvedieť viac o spôsobe ako jednoducho a pritom ekologicky bojovať s mravcami v záhradách, na terase alebo balkóne. Vďaka produktom NEUDORFF Loxiran sa môžete bez väčšej námahy zbaviť tejto neželanej návštevy.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *