„Hurá do záhrady” AGRO CS

Ošetrenie záhrady po zime – Hurá do záhrady 03.04.2016

V prvej tohto ročnej časti relácie Hurá do záhrady sa záhradnícky tým Petra Bigoša spolu s moderátormi a záhradnými architektmi Petrom Jakabovičom a Jankou Bielikovou pustili do náročnej úlohy. Rozhodli sa vás zasvätiť do postupov, ako ošetriť záhradu po zime.

Ako prvé si Petrovia zvolili starostlivosť o trávnik po zime. Pre správne naštartovanie každého trávnika je dôležité, nie len mechanicky ho upraviť, ale dodať mu dostatok živín a tak ho správne naštartovať do sezóny. Najlepšou voľbou je určite použitie AGRO Trávnikového hnojiva Štart, ktorý vďaka vysokému obsahu dusíka trávnik naštartuje a zabezpečí aby trávnik nabral na sile.

Bohužiaľ po zime sa občas v našich trávnikoch môžeme stretnúť aj s nepríjemnosťami vo forme vypálených kruhov v našich trávnikoch. Najčastejšou príčinou sú domáci maznáčikovia ale občas je to spôsobené aj nepríjemnou snežnou plesňou. Aj s týmto problémom si však môžete poradiť jednoducho a veľmi rýchlo. Peter Jakabovič použil na opravu takéhoto miesto prípravok FLORIA Trávniková náplasť, ktorý obsahuje substrát, rýchlo klíčiace semená tráv a samozrejme hnojivo a tak sa v priebehu 2 týždňov poškodené miesto celkom opraví. Ak sa chcete dozvedieť viac o jarnej údržbe a nestihli ste prvú časť nemusíte smútiť. Môžete si ju pozrieť na našej stránke.

Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *