„Hurá do záhrady” AGRO CS

Permakultúra – HDZ 2.10.2016

Nedeľná časť relácie Hurá do záhrady bola opäť venovaná špeciálu. To znamená, že namiesto klasickej realizácie vám moderátor Peter Jakabovič priblížil veľmi zaujímavé témy, ktorou sú PERMAKULTÚRA a OVOCNÉ DREVINY.

O tom, čo to vlastne permakultúra je, ale aj aký je jej prínos pre naše okolie Vám prezradili jeho hostia. V druhej časti sa Peter so svojim hosťom venoval rôznym odrodám ovocných drevín a ponúkol špeciálne rady pre správne pestovanie, aby vám prinášali zdravú, bohatú a chutnú úrodu.

V poradni vám Janka vytvorila opäť nádhernú dekoráciu a keď že k nám už zavítalo jesenné obdobie , je potrebné dopriať potrebnú starostlivosť ihličnanom ale aj iným drevinám vďaka AGRO Jesennému hnojivu na ihličnany a iné okrasné dreviny a zabezpečiť im tak bezproblémové prezimovanie a pripraviť ich na budúcoročnú sezónu.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *