„Hurá do záhrady” AGRO CS

Správny výber rotavátora – špeciál HDZ 24.4.2016

V nedeľnej časti vašej obľúbenej relácie Hurá do záhrady ste mohli vidieť Špeciál venovaný správnemu výberu rotavátora a prístrojov na úpravu vašich záhrad.

Moderátor Peter Jakabovič vám predstavil nástroje, ktoré je vhodné použiť na rôznych miestach vo vašej záhrade. Tak isto sa dozviete výhody elektrických a benzínových rotavátorov. V druhej časti relácie vám moderátor Peter Jakabovič so svojim hosťom povie viac o tom , ako sa starať, moriť a strihať cibuľoviny v záhradách.

Samozrejme nemohla chýbať ani poradňa s Jankou Bielikovou, ktorá sa bližšie venovala Aloe vera. Pre lepšiu podporu pri pestovaní, presádzaní ale aj pre lepší účinok používaných hnojív odporučila používanie AGRO Vitality komplexu, ktorý vďaka výluhu z kalifornských dážďoviek (vermikompost) pomáha pri prekonávaní stresu rastlín (premokrenie, sucho, napadnutie chorobov a škodcami) ale rovnako aj pri presádzaní, nakoľko podporuje a stimuluje tvorbu koreňového systému, pomáha k lepšiemu kvitnutiu a bohatšej úrode rastlín.

Pre tých, ktorí nemali možnosť sledovať nedeľnú časť relácie Hurá do záhrady, stačí kliknúť na video pod článkom.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *