„Poradňa ” AGRO CS

Starostlivosť o váš trávnik počas letného obdobiaUrčite to poznáte, staráte sa o váš trávnik , no aj napriek tomu sa v niektorých častiach roka ako keby trápil. Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Horúce alebo naopak daždivé počasie, choroby v trávniku, alebo najčastejšie nedostatok výživy.

Existuje hneď niekoľko účinných hnojív AGRO a FLORIA a dnes si predstavíme FLORIA Trávnikové hnojivo Hnojím 1 x ročne. Ako už sám názov môže naznačovať, toto unikátne trávnikové hnojivo dokáže dodávať do vášho trávnika živiny postupne a rovnomerne v závislosti od vonkajšej teploty. Vďaka tomu, že pôsobí až 6 mesiacov stačí jedno vyhnojenie trávnika a váš trávnik bude zásobovaný živinami počas celého vegetačného obdobia. Vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu živín nehrozí prehnojenie trávnika, ktoré by mohlo viesť k jeho popáleniu a poškodeniu. Vďaka obsahu horčíka a železa v hnojive dodá trávniku krásnu sýto zelenú farbu.

Jeho aplikácia je skutočne jednoduchá, na menšie plochy postačí hnojivo rozhodiť ručne a na väčšie plochy odporúčame použiť rozsievací vozík.

FLORIA Trávnikové hnojivo hnojím 1 x ročne

  • živiny sú dodávané do trávnika postupne v závislosti od vonkajšej teploty
  • pôsobí počas 4 mesiacov
  • nehrozí popálenie trávneho porastu
  • obsah horčíka a železa v hnojive dodá trávniku sýto zelenú farbu
  • dávkovanie: 20 – 30 g/m2
  • balenie 2,5 kg vystačí na 100 m2

Tento článok je zaradený pod Poradňa. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *