„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava átria – HDZ 12.6.2016

Drahí priatelia, v nedeľnej časti relácie Hurá do záhrady, ste mali možnosť opäť sledovať šikovnú prácu záhradného tímu a skvelé schopnosti záhradného architekta a moderátora v jednej osobe Petra Jakaboviča.

Ich úlohou bolo zmeniť malé átrium na útulné miesto pre oddych. Napriek tomu , že veľkosť átria mohla robiť pri realizácii menšie problémy opak bol pravdou. Pre výsadbu ako už býva zvykom je potrebný kvalitný základ a ten aj tento krát zabezpečil náš AGRO Záhradnícky substrát s obsahom najobľúbenejšieho hnojiva KRISTALON a urýchľovača hnojenia Vitality Komplex. Samozrejme netreba zabúdať ani na kvalitné hnojivo a tým je už spomínaný KRISTALON Gold s unikátnym aktivátorom kvitnutia.

V poradni s Jankou Bielikovou ste sa opäť mohli dozvedieť nové tipy a triky pre správnu starostlivosť o vašu záhradu a trávnik. Práve starostlivosť o trávnik je občas náročná. V prípade, že používate automatické kosačky, alebo vám po kosení ostávajú v trávniku pokosené, suché alebo staré odumreté časti trávy, mali by ste sa takejto plsti zbaviť. Unikátny prípravok FLORIA Likvidátor trávnej plsti dokáže urýchliť rozklad starej trávy a pritom pohnojiť trávnik. Pomocou tohto hnojiva môžete nahradiť vertikutáciu a obmedziť výskyt nepríjemných machov.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *