„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava jazierka a jeho okolia – HDZ 17.4.2016

V ďalšej časti obľúbenej relácie Hurá do záhrady sa záhradný tým Petra Bigoša a Petra Jakaboviča pustil do rekonštrukcie jazierka a úpravy jeho okolia. Samozrejme prizvali si aj odborníkov, ktorí prezradili , ako sa správne starať o jazierko a aké rybky si nasadiť do jazierka aby sa táto stavba stala pýchou záhrady.

Na skrášlenie okolia jazierka sa použila vápencová platňa, ktorá krásne splýva s okolím a pekne dopĺňa novovysadené rastliny. Na to aby vysadené rastliny dostali tú najlepšiu starostlivosť, použil Peter už overený AGRO Záhradnícky substrát, ten vďaka svojmu zloženiu zabezpečí vysadeným rastlinám dávku hnojív až na 6 týždňov a AGRO Vitality komplex, ktorý urýchli hnojivový účinok. Pri vysádzaní a presádzaní stromčekov záhradnícky tým nezabudol na použitie FLORIA Hydrogelu, ktorý po zaliatí dokáže do seba nasať až 250 násobok svojej hmotnosti a udrží tak potrebnú vlahu v blízkosti koreňov. Zabráni vyplavovaniu živín a pomáha k lepšiemu prežitiu nových stromov a kríkov po výsadbe.

V poradni sa Janka zamerala na jahody a ďalšie drobné ovocie, nakoľko práve nastáva čas, kedy je vhodné prihnojiť tieto rastlinky. Pre fanúšikov BIO pestovania je vhodné použiť NATURA Organické hnojivo na jahody a drobné ovocie, ktoré vďaka svojmu prírodnému zloženiu pôsobí dlhodobo a zlepšuje biologickú aktivitu pôdy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o jazierkach a ich údržbe no nestihli ste tretiu časť nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *