„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava komunitnej plochy – HDZ 16.10.2016

Nedeľná čast relácie Hurá do záhrady priviedla Petra Jakaboviča, Petra Bigoša a jeho záhradný tím do obce Rovinka neďaleko Bratislavy. Táto realizácia však bola niečim výnimočná.

Cieľom celej realizácie bolo vytvoriť priestor, kde sa budú stretávať všetky vekové kategórie. Hoci bol cieľ náročný všetci sa ho chytili s plnou chuťou a zanietením, čo ste aj mohli vidieť na konečnom výsledku. Poďme ale poporiadku. Dôležité aj v tomto prípade bolo pripraviť si celý priestor a rozvrhnúť jednotlivé záhony, tak aby sa vytvorila časť pre detské hry ale aj časť na posedenie. Následne sa mohlo začať s výsadbou. Ako už býva zvykom a malo by platiť pri každej výsadbe, potrebné je použiť kvalitný substrát určený pre konkrétny typ rastliny. V tomto prípade, keďže sa jednalo o okrasné dreviny použil záhradný tím AGRO Substrát na okrasné dreviny, ktorý vďaka obsahu hnojiva KRISTALON a zložke VITALITY KOMPLEX pomáha rastlinám lepšie sa zakoreniť a prekonať prvotný "šok" z presadenia. Na výsadbu ostatných rastlín a drevín sa použil AGRO Záhradnícky substrát, ktorý tiež obsahuje obľúbené hnojivo KRISTALON a urýchľovač hnojenia VITALITY KOMPLEX. Po výsadbe už bolo potrebné dodať jednotlivým záhonom vhodný farebný kontrast a tak doplniť celú upravenú plochu.

V poradni ste sa pre zmenu mohli od Janky Bielikovej dozvedieť, prečo je potrebné presádzať orchidey a dodávať im potrebné živiny pre krásne kvitnutie.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *