„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava staršej záhrady – HDZ 28.8.2016

Drahí priatelia, nestihli ste náhodou nedeľné vysielanie relácie Hurá do záhrady? Celú reláciu si môžete pozrieť priamo u nás na stránke pod týmto článkom.

Peter Jakabovič spolu s Petrom Bigošom sa tento krát pustili do premeny staršej záhrady a výsledok bol skutočne úchvatný. Po dôkladnom naplánovaní sa Petrovia pustili so svojim záhradným tímom do práce a výsledok naozaj stojí za to. Nemohla chýbať výsadba rastlín, zaujímavé terénne úpravy a samozrejme aj rady a tipy, ktoré sa možno využijete aj vo vašich záhradách.

V poradni s Jankou ste sa mohli dozvediť ako správne sa starať o hortenizie stromčekovité a ako správne hnojiť okrasné dreviny pomocou hnojiva KRISTALON na okrasné dreviny, ktoré rastlinám dodá dávku horčíka aby sa zamedzilo opadávaniu a hnednutiu ihličia a listov.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *