„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava strechy vínnej pivnice – HDZ 18.9.2016

Tento krát si majiteľ prial urobiť zo strechy svojej vínnej pivnice miesto na odpočinok, relax a posedenie s priateľmi.

Už samotný vizuál pred začiatkom prác ukazoval, že záhradný tím pod vedením Petra Jakaboviča a Petra Bigoša budú mať plné ruky práce. Ako prvé bolo potrebné z celej plochy pivnice odobrať prebytočnú zeminu, kamene a všetok materiál, ktorý by zavadzal pri realizácii. Ďalším dôležitým krokom bolo vytvorenie kruhov v ktorých bolo potrebné vytvoriť ohnisko. Viac Vám však neprezradíme, ak ste nemali možnosť sledovať ďalšiu časť relácie alebo si chcete pripomenúť celú realizáciu, stačí kliknúť na odkaz pod článkom.

V poradni sa Janka venovala Jesennej starostlivosti o trávnik. Vďaka AGRO Jesennému trávnikovému hnojivu sa postaráte o to, aby Váš trávnik zvládol chladné dni a zabránite tomu, aby sa do Vášho trávnika dostali rôzne hubové ochorenia , ktoré by mohli trávnik poškodiť.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *