„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava záhona a boj proti slimákom – HDZ 22.5.2016

V ďalšej časti relácie Hurá do záhrady dostal záhradný tím za úlohu oživiť záhon farbami. Pôvodný rovný záhon sa vďaka práci Petra Jakaboviča a záhradného tímu zmení na nepoznanie, pridaním farebných skruží a vysadením okrasných kríkov a najmä ruží sa docielil krásny farebný efekt.

Na to aby nám ruže ale aj iné rastliny krásne kvitli sme použili AGRO Substrát na ruže, ktorý je vyrobený tak , aby sa vysadeným ružiam dodala najlepšia starostlivosť. Pre všetky rastliny je dôležité aby mali vždy dostatok živín a tie dodáte pomocou hnojív, Peter sa rozhodol pre osvedčené kryštalické hnojivo KRISTALON Gold, ktoré okrem základných živín a mikroprvkov obsahuje aj aktivátor kvitnutia a zabezpečí väčšie nasadenie kvetov a ich krajšie sfarbenie.

V poradni s Jankou si ukážeme aké jednoduché môže byť vypestovať si papriku alebo paradajku aj na vlastnom balkóne vďaka unikátnemu substrátu FLORIA na paradajky a papriky, tiež známemu pod názvom Otoč a saď.

V ďalšej časte sa Peter porozprával so svojimi hosťami o problémoch so slimákmi v našich záhradách. Tento nebezpečný živočích dokáže v priebehu jednej noci zničiť našu niekoľko týždňovú snahu. Ako ochranu pred týmto živočíchom je vhodné použiť prírodný prostriedok Ferramol compact, ktorý je novinkou na našom trhu. Tento účinný prírodný prostriedok nám pomôže ochrániť našu úrodu a pritom nijako neškodí ani našim domácim miláčikom.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *