„Hurá do záhrady” AGRO CS

Výstavba vŕbovej stavby a úprava okolia materskej škôlky – HDZ 10.04.2016

V druhej časti relácie Hurá do záhrady zavialo záhradný tím Petra Bigoša a Petra Jakaboviča do materskej škôlky. Zadanie bolo veľmi náročné, takže sa obaja pustili do tvrdej náročnej práce. Ako hlavný stavebný prvok sa rozhodli využiť vŕbu, pomocou ktorej vyskladali nádhernú stavbu (iglu). A aby sa novej prírodnej stavbe lepšie darilo, rozhodli sa vŕbové iglu vysadiť do nášho FLORIA Záhradníckeho substrátu s mykorhízou, ktorý zabezpečí aby stavba lepšie zakorenila.

Keďže sa jednalo o škôlku nemohli chýbať ani ovocné dreviny. Pri výsadbe čučoriedok použili AGRO Substrát na čučoriedky a brusnice s upraveným pH, pre udržanie potrebnej kyslosti treba pôdu pravidelne okysľovať, na čo poslúži FLORIA Okysľovač pôdy a hnojivo v jednom produkte. Ako dekoračný prvok poslúžila kvalitná AGRO Mulčovacia kôra, ktorá podporila to, že prírodné materiály dokážu skombinovať a vyplniť každé miesto v našich záhradách. Dôležitá v tomto období je tiež prevencia pred škodcami, ktoré sa môžu objaviť. Na ochranu pomocou prírodného prostriedku je ideálny NATURA Rock Effect, ktorý je účinným prostriedkom proti voškám, americkej múčnatke a ďalších škodcom.

V poradni s Jankou Bielikovou ste sa zas mohli dozvedieť, ako presádzať izbové rastliny a ako hnojiť, chrániť rastliny a rozvoňať svoje obydlie pomocou jediného produktu FLORIA Hnojiva na izbové rastliny s účinkom proti smutniciam.

Ak sa chcete dozvedieť viac o jarnej údržbe a nestihli ste prvú časť nemusíte smútiť. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *