„Hurá do záhrady” AGRO CS

Vytvorenie kamennej predzáhradky – HDZ 3.7.2016

Drahí priatelia, po minulo týždňovej odmlke ste si túto nedeľu mali možnosť pozrieť ďalšiu časť obľúbenej relácie Hurá do záhrady. Tento krát sa Peter Jakabovič spolu s Petrom Bigošom pustili do premeny netradičnej predzáhradky.

Zadaním majiteľov bolo vytvoriť krásnu predzáhradku, ktorá spája kamenné prvky s okrasnými kríkmi a trvalkami. Na to aby sa vysadené trvalky dokázali lepšie prispôsobiť v novej predzáhradke bolo potrebné pred výsadbou použiť FLORIA Hydrogel, ktorý zlepší využívanie vody a živín rastlinou a prispeje k lepšiemu zakoreňovaniu. Na to aby sa k trvalkám dostali všetky potrebné živiny a pôsobili dlhodobo použil Peter Jakabovič AGRO hnojivo na trvalky, ktoré dodáva rastlinám živiny postupne po dobu 5 až 6 mesiacov. Na konečné dekorovanie záhona použil záhradný tým kvalitnú a krásne kontrastnú AGRO Mulčovaciu kôru. V kamennej časti predzáhrady bolo potrebné dopriať okrasným kríkom potrebné živiny, ktoré im zabezpečí najobľúbenejšie hnojivo KRISTALON Gold s obsahom potrebných živín, mikroprvkov a aktivátorom kvitnutia.

V poradni s Jankou ste sa mohli dozvedieť naozaj unikátny spôsob hnojenia vo forme hnojivových tyčiniek NATURA BIG BEAT, ktoré nie len že dokážu pôsobiť až 3 mesiace ale dokážu obmedziť aj výskyt škodcov.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *