„Hurá do záhrady” AGRO CS

Vytvorenie predzáhradky s miestom na posedenie – HDZ 24.7.2016

Drahí priatelia, v ďalšej časti relácie Hurá do záhrady, sa Peter Jakabovič s Petrom Bigošom a ich záhradným tímom pustili do ťažkého zadania. Ich úlohou bolo vytvoriť miesto na oddych v predzáhradke rodinného domu, pričom nesmeli samozrejme chýbať prvky zelene.

Dominantou z pohľadu predzáhradky sa stala krásna lipa a aby sa jej dostalo tej správnej starostlivosti, vysadená bola do AGRO Substrátu na okrasné dreviny, ktorý vďaka obsahu hnojiva KRISTALONurýchľovača hnojenia VITALITY KOMPLEX pomôže k správnemu zakoreňovaniu v prvých týždňoch po výsadbe. Pre ešte lepšiu starostlivosť sa moderátor rozhodol použiť aj minerálne hnojivo AGRO na okrasné dreviny, ktoré sa jednoducho prisype k rastline a zapracuje jemne do pôdy, takto rastline zabezpečil dostatok draslíka a horčíka, ktoré prispejú k tomu , aby rastlina bola dostatočné odolná a pekne vyfarbená. Na koniec realizácie , pre krajší kontrast použili AGRO Mulčovaciu kôru, ktorá bráni prerastaniu burín a odparovaniu vlahy z pôdy.

V poradni s Jankou Bielikovou sme sa dozvedeli ďalšie zaujímavé tipy a rady medzi ktoré určite patrila aj rada pre pestovateľov čučoriedok a iných kyslomilných rastlín. Pre správnu starostlivosť a bohatú úrodu odporučila KRISTALON Čučoriedky a rododendróny, ktorý udržiava optimálne podmienky pre rastlinu a priespieva k lepšej a bohatšej rodivosti a krajšej násadbe plodov a kvetov.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v častiprodukty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *