„Aktuality” AGRO CS

5. ročník Garden CupV sobotu 10.9.2016 sme mali možnosť zúčastniť sa príjemného športového podujatia Garden Cup, ktorého 5. ročník sa konal ako po minulé roky na futbalovom štadióne FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Usporiadateľom futbalového turnaja bola Spoločnosť pre záhradnú a krajinnú tvorbu – Sekcia realizátorov a údržby zelene.

V príjemnom prostredí, za krásneho slnečného počasia sa náš tím predstavil na futbalovom turnaji po prvýkrát. Pred samotným začiatkom sa nám pár slovami prihovoril pán Miroslav Horváth a oboznámil nás s formou turnaja a všetkými potrebnými informáciami týkajúcimi sa tohto príjemného športového popoludnia.

5-rocnik-garden-cup-01

5-rocnik-garden-cup-02

Poobede už trávnik patril športovým výkonom jednotlivých tímov. Čo je však najdôležitejšie krásne futbalové momenty a priateľská atmosféra vyplnili celý priebeh turnaja a každý športový nadšenec si určite prišiel na svoje, či už sa zapojil do turnaja priamo na ihrisku alebo fandil svojmu favoritovi. Pre všetky tímy bol pripravený chutný guľáš a zabezpečený pitný režim podľa vlastného výberu :-).

Náš tím však zaplatil „nováčikovskú daň“ a bohužiaľ sa nám nepodarilo postúpiť medzi 4 najlepšie tímy, ktoré medzi sebou bojovali o víťazstvo.
V mene našej spoločnosti by sme sa týmto chceli poďakovať p. Horváthovi ale rovnako aj všetkým členom Spoločnosti pre záhradnú a krajinnú tvorbu- sekcie realizátorov a údržby zelene za príjemne strávené popoludnie za krásneho počasia a v priateľskej atmosfére.

Už teraz sa tešíme na ďalší 6. ročník Garden Cup-u.

5-rocnik-garden-cup-03

5-rocnik-garden-cup-04

5-rocnik-garden-cup-05

Tento článok je zaradený pod Aktuality. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *