„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava detského ihriska – HDZ 25.9.2016

V nedeľnej časti sa Peter Jakabovič s Petrom Bigošom pustili opäť do náročnej úlohy. Želaním majiteľa bolo upraviť mu záhradu a namiesto detskej šmýkačky vytvoriť miesto pre oddych s pridaním špeciálneho vodného prvku.

Na začiatku celej realizácie čakala záhradný tím náročná úloha, rozložiť šmýkačku a upraviť celý priestor na ktorom bola umiestnená. Po rozobratí a úprave, prišlo na rad rozvrhnutie umiestnenia rastlín. Aby sa vysadeným rastlinám podarilo správne zakoreniť bolo potrebné použiť AGRO Záhradnícky substrát. Na záver realizácie bolo potrebné vyhnojiť dreviny hnojivom AGRO Cererit Hoby Jeseň, ktoré vďaka vysokému obsahu draslíka spevní rastlinné pletivá a tak bude rastlinka oveľa odolnejšia voči mrazom a ľahšie zvládne zimné obdobie. Špeciálnym spestrením bolo zakomponovanie vodného prvku, ktoré skutočne osvieži a dodá záhrade moderný dizajn.

V poradni sme sa vďaka Janke dozvedeli viac o starostlivosti o orchidey a možnosti ako jednoducho môžeme vyživiť a skrášliť vzhľad orchidey pomocou FLORIA Vlhčenej utierke na listy orchidey a ďalších izbových rastlín.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *