„Home” AGRO CS

Zasadnutie členov Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúruSme hrdí ,že sme v moderných priestoroch nášho školiaceho strediska zorganizovali prvé  zasadnutie členov Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúru. Naša spoločnosť je zakladajúcim členom tejto asociácie. Členovia, ktorý sa nemohli zúčastniť osobne mali možnosť byť v spojení online a aj týmto spôsobom prispieť do bohatej diskusie svojimi návrhmi. Zasadnutie sa nieslo v aktívnej konštruktívnej diskusii a bolo plné nových nápadov a podnetov ohľadom aktivít a cieľov asociácie.

Po zasadnutí mali možnosť účastníci absolvovať prehliadku areálu našej spoločnosti vr. surovinovej základne a výroby strešných substrátov.

Viac informácií o asociácii

Asociácia pre Zelené strechy a zelenú infraštruktúru vznikla v roku 2020. Našou ambíciou je prispieť k zelenšiemu Slovensku. Zelené budovy prispievajú k adaptácii prostredia na zmenu klímy a majú množstvo výhod pre spoločnosť. Prostredníctvom prepájania architektov, developerov, univerzít, záhradníkov, samospráv a štátnych inštitúcií chceme podporovať ozeleňovanie budov a miest. Klimatickú zmenu nezmeníme. Môžeme však adaptovať naše mestá na zmenu klímy tak, aby sme my a naše deti mohli viesť plnohodnotný a kvalitný život.

Pre viac informácií kliknite na stránku https://www.zelenestrechy.org/

Tento článok je zaradený pod Aktuality, Home. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *