„najlepší machožrút” AGRO CS

AGRO Mach-stop prešiel dTestom na jednotku

Časopis dTest sa túto jar zameral na prípravky na likvidáciu machov. V nezávislom spotrebiteľskom teste bolo vyskúšaných 12 výrobkov a ako najlepší „machožrút“ sa ukázal Mach-stop značky AGRO.

Agro Mach-stop od spoločnosti AGRO CS a.s. získal v teste 78 % (známka dobrý). Rovnaké ohodnotenie dostal v súčte bodov konkurenčný výrobok Anti-Mach od firmy Nohel Garden. Agro Mach-stop zároveň obdržal označenie „výhodný nákup“ vďaka výrazne nižšej cene (3,20 Kč m² versus 8,10 Kč m²) a preto sa javí ako celkový víťaz!

Aké kritériá odborníci hodnotili? Po aplikácii prípravku bol vyhodnotený hlavný účel výrobku a to je účinnosť likvidácie machu (zostatok živého a mŕtveho machu), kde sme získali najvyššiu známku veľmi dobrý (88%). Ďalším faktorom bol stav trávnika po použití prípravku, za čo sme dostali známku dobrý (77%) – konkrétne bola posudzovaná kvalita trávnika podľa vzhľadu, farba trávnika, zvyšný podiel zdravej trávy a holej zeme a nakoniec fytotoxicita prípravku (škodlivosť pre všetku zeleň).

Všetky testované prípravky v kryštalickej podobe obdržali známku uspokojivý kvôli spôsobu použitia – pri nerovnomernom rozhodení môže dôjsť k nepravidelnému sfarbeniu trávnika.

„Teší nás, že sme boli vybraní do testu a máme veľkú radosť z výsledku, kde sa náš výrobok ukázal ako najlepšia voľba pre konečného spotrebiteľa. Agro Mach stop vyrábame už mnoho rokov v 3 a 10 kg vedre. V tomto roku sme na želanie zákazníkov zabalili 10 kg aj do vreca s odnosným uchom pre tých, ktorí majú plnú dielňu vedier“ – hovorí manažérka značky AGRO.

Tento článok je zaradený pod Aktuality. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *