„Poradňa” AGRO CS

Vošky v záhradeAktuálnym problémom v našich záhradách sa stávajú vošky. Sila tohto nenápadného škodcu je v jeho množstve. Tohtoročná teplá jar prispela k tomu, aby sa vošky dokázali rozmnožiť na také množstvá, ktoré dokážu v záhradách spôsobiť naozaj veľké škody. Riešením ako s nimi bojovať je niekoľko, no najdôležitejším je určite prevencia a keď že si vošky veľmi radi pochutnávajú na bylinkách a úžitková záhrada je pre nich hotový „raj“, určite neodporúčame proti nim použiť chemické prostriedky.

Príroda to dobre vymyslela

Ak sa už vošky objavili vo vašich záhradách, je potrebné zakročiť čo najskôr, pretože škody, ktoré dokážu spôsobiť môžu byť naozaj veľké a celá vaša doterajšia snaha o bohatú a chutnú úrodu bude zbytočná. Ideálnym riešením je použitie Prírodného produktu Agro NATURA Rock Effect. Ide o unikátny koncentrát na báze prírodných látok, ktorý zabezpečuje zvýšenie odolnosti a obranyschopnosti rastlín proti škodcom. Vďaka jeho kontaktnému účinku s protipožerovým efektom dokáže ochrániť napadnuté rastliny. Takto jednoducho, účinne a hlavne ekologicky sa môžete zbaviť škodcov na vašich okrasných rastlinách, bylinkách, plodovej zelenine alebo ovocných kríkoch a stromoch.

Ako Agro NATURA Rock Effect môžete aplikovať a proti akým iným škodcom je ho možné použiť, sa dozviete v našom videonávode.

Tento článok je zaradený pod Poradňa. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *