„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 02.11.2014

Záhradný tím a Peter Jakabovič v ďalšej časti relácie Hurá do Záhrady splnia sen o jazierku na záhrade mladému páru v objatí krásnych Štiavnických vrchov.

Prípravné práce dajú zabrať a aj samotná realizácia jazierka, kde následne Peter spolu s majiteľkou vysadia vodné rastliny do AGRO Substrátu na vodné rastliny - ktorý má vyšší obsah ílových častíc pre lepšie zásobenie rastlín živinami,  je naozaj náročná.

Vodné rastliny samozrejme budú aj hlavnou témou Herbára relácie. Okolie jazierka skrášlia trvalky, ktorým pripravia podmienky pre rast použitím kvalitného AGRO Záhradníckeho substrátu -  zloženého z rašeliny, kvalitného vyzretého kôrového humusu, s upraveným pH a štartovacou dávku hnojiva na 6 týždňov. Krásne jazierko sa stane jednoznačne dominantou záhrady a potešením spokojných majiteľov.

V Poradni Janka Bieliková ukáže jesenné sadenie ruží, pri ktorom je dôležité použiť špeciálny AGRO Substrát na ruže - s vyšším obsahom živín pre lepší rast a bohaté kvitnutie, ako aj pre zdravý rast rastlín. Prinesie aj tipy v skladovaní ovocia a zeleniny.

Koniec relácie patrí opäť súťažnej otázke o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej starostlivosti o izbové rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *