„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 09.11.2014

V ďalšej časti relácie pripraví Záhradný tím s Petrom Jakabovičom prekvapenie pre majiteľku, ktorá je práve na dovolenke. Zadaní je hneď niekoľko a Záhradný tím sa musí popasovať nielen s úlohami, ale aj s daždivým počasím.

Okrem prác na samotnej záhrade povolajú aj tím odborníkov, ktorý zastrešením vonkajšej terasy vytvorí budúcu zimnú záhradu. Keďže ideálnymi rastlinami do takýchto priestorov sú aj sukulenty, dozvieme sa o nich viac v Herbári relácie.
Záhradu skrášlia okrasné dreviny s dominantným cédrom, ktoré vysadia do AGRO Substrátu na okrasné dreviny - určeného na výsadbu ihličnatých a listnatých stromov a kríkov (smreky, borovice, tisy, jalovce, tuje, cyprušteky, okrasné javory a pod.), ktorý obsahuje aj štartovacou dávku hnojiva KRISTALON na 6 týždňov a VITALITY KOMPLEX pre vitalitu a posilnenie rastlín. Celkový dojem umocní a celej záhrade dodá farebnosť oranžová dekoratívna štiepka  FLORIA Decorative Color Mulch - ktorá vyniká dlhou životnosťou v záhonoch a na ktorej farbenie sa používajú farby vyrobené z prírodných pigmentov.

Janka Bieliková v Poradni relácie prinesie tipy na pestovanie chryzantém a na hnojenie izbových rastlín odporučí jedinečné  FLORIA Kvapalné hnojivo na izbové rastliny - ktoré obmedzuje výskyt mušiek smútiviek vďaka unikátnym aromatickým látkam už po 2 aplikáciách, pôsobí zároveň aj proti tvorbe nevzhľadných plesní na povrchu substrátu a prevonia celý interiér príjemnou pomarančovou vôňou.

Koniec relácie patrí tradične súťažnej otázke o výhru od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej starostlivosti o izbové rastliny.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *