„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 10.08.2014

V tejto časti relácie Hurá do záhrady nazrieme do prerábky predzáhradky majiteľov domčeka v Rovinke, ktorým pred 14 rokmi Peter Jakabovič realizoval veľkú záhradu za domom. Náhoda chcela, že relácia Hurá do Záhrady Petra opäť priviedla k tejto rodine a vďaka svojim nápadom a poznatkom o rastlinách pripravil prekvapenie k meninám pre pani majiteľku.

V predzáhradke samozrejme záhradný tím vyčistil a upravil terén, aby sa mohli realizovať úpravy v podobe rozdelenia terénu, prípravy tzv. "suchého potoka" a samozrejme samotného rozdelenia a sadenia rastlín. Dominantou  záhradky, ako aj rastlinou v Herbári relácie je vŕba, na ktorej výsadbu Peter použil AGRO Substrát na okrasné dreviny - s aktívnym humusom a upraveným pH s Vitality Komplexom a hnojivom KRISTALON na 6 týždňov. Samozrejme nezabudol pripomenúť ani potrebu hnojenia kryštalickým hnojivom KRISTALON Okrasné Dreviny - ktorý obsahuje mikroprvky ako rastlinné „vitamíny“ na výbornú kondíciu rastlín a ktorý zabraňuje žltnutiu listov a ihličia. Okolie rastlín skrášlili vysypaním AGRO Mulčovacej kôry - drvenej a triedenej kôry ihličnatých stromov. Ako obvykle aj teraz pred výsadbou položili JUTABOND Netkanú textíliu a pred položením trávnika zasa Sieť proti krtom. Konečný výsledok je určite zaujímavý a efektný.

V Poradni Janka Bileiková priniesla informácie o Topoľovkách a okrasným drevinám dodala horčík zálievkou AGRO Horkou soľou - ktorá je vhodná na rýchle odstránenie skrytého, ako aj zjavného nedostatku horčíka u rastlín.

V závere relácie zaznie opäť súťažná otázka v hre o výrobky AGRO CS Slovakia, a.s. - tentoraz balíček komplexnej starostlivosti pre krásne kvety.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *