„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 15.06.2014

Menšou záhradnou realizáciou tentokrát poteší Záhradný tím majiteľov rodinného domu v Stupave. Keďže pôjde o svahovitý terén, kde v jednej časti tieni priestor veľký orech, tu vysadia tieňomilné rastliny a na slnečnej strane naaranžujú skalku, do ktorej Peter Jakabovič zasadí zaujímavý vrúbľovaný stromček - čarovník o ktorom povie aj viac.

Zároveň upozorní aj na potrebu hnojenia použitím kryštalického hnojiva KRISTALON Okrasné dreviny - s obsahom mikroprvkov pre vynikajúcu kondíciu rastlín, ktorý zabraňuje žltnutiu listov a ihličia. Samozrejme všetkému predchádza úprava terénu a príprava pôdy na výsadbu, použitím AGRO Záhradníckeho substrátu - s aktívnym humusom, ktorý obsahuje Vitality Komplex – na vitalitu rastlín, aj hnojivo Kristalon na 6 týždňov. Vo finále Peter predvedie opäť svojho umeleckého ducha a pre domácich pripraví prekvapenie v podobe netradičných kvetináčov.

Janka Bieliková prinesie v PORADNI užitočné informácie o tom, ako posilniť oslabené surfínie vďaka VITALITY KOMPLEX Forte - kvapalný pomocný prípravok určený na priamu aplikáciu na list, životabudič pre oslabené, nerastúce a zanedbané rastliny, urýchľujúci regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami.

Súťažná otázka na konci relácie prináša zasa možnosť získať balíček výrobkov od AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček NEUDORFF na boj proti mravcom.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *