„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 16.09.2012

Častým problémom pri veľkých ihličnanoch býva usychanie koncov konárikov. Tento jav vzniká ako dôsledok stresových situácií, akým bolo napríklad aj tohtoročné suché leto. Čo by im nemalo chýbať, vám prezradíme v nedeľu. Prichádza čas chryzantém a my sme prijali pozvanie od našej vernej diváčky - pani Vlasty z Lozorna, aby nás previedla po svojej záhrade a prezradila nám čosi zo svojho umenia dopestovať tieto nádherné kvety jesene. Železničné podvaly sme už raz používali a teraz sa opäť predstavia v hlavnej úlohe. Pomocou nich vyriešime schodisko na úzkom páse zeme medzi garážou a vyvýšenou teraskou. Máte na balkóne krásne muškáty, ktoré vám tento rok urobili svojím kvitnutím naozaj veľkú radosť? Ich čas sa už túto sezónu pomaly končí, no vy si ich ešte teraz môžete rozmnožiť a tešiť sa tak na budúcu sezónu z ešte bohatšieho kvitnutia. Našli sme medzi staršími bytovkami priestor, akých sú na Slovensku stovky, ak nie tisíce - horko ťažko funkčné lavičky s výhľadom na zanesené pieskovisko, plné špiny, ktoré už dávno doslúžilo. Vybudujeme tu miesto oddychu. Pozrite sa, ako sa nám to podarilo!

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady
Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

2 komentáre Hurá do záhrady 16.09.2012

  1. Hura do zahrady hovorí:

    Vo Vašej relácii som vydela prácu so železničnými podvalmi. Odvtedy sa ich snažim niekde zohnat,no nedari sa mi.Prosím Vas poradte mi kde sa daju kupit

    • Železničné podvaly hovorí:

      Bol som udivený tým nápadom, dať si do záhrady železničné podvaly, ktoré sú zaradené v kategórii nebezpečného rakovinotvorného odpadu. a preto je celkom správne, ak k nim ľudia nemajú prístup.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *